„Upływa szybko życie”

Dnia 23 czerwca 2017 roku odbyło się uroczyste zakończenie   Gimnazjum  klasy III i zakończenie roku szkolnego uczniów Zespołu Szkół w Woli Droszewskie j.
Najlepsi absolwenci zostali wyróżnieni książkami oraz dyplomami dyrekcji szkoły – Pana Wiesława Kopycińskiego. Dyrektor nagrodził także najlepszych uczniów . Wszystkim serdecznie gratulujemy.
Docenieni zostali również uczniowie, którzy odnieśli sukcesy w sporcie, otrzymując dyplomy od dyrekcji i nauczycieli szkoły. Podziękowano także gimnazjalistom, którzy pracowali w Samorządzie Uczniowskim.
Nie można było zapomnieć o najważniejszych osobach w życiu uczniów – rodzicach, którzy swoim poświęceniem przyczynili się do sukcesów swoich dzieci. Otrzymali oni podziękowania od uczniów w formie zaśpiewanej piosenki, natomiast Pan dyrektor  obdarował  ich dyplomami. Złożono podziękowania gronu nauczycielskiemu za trud i poświęcenie włożone  w kształcenie naszej młodzieży.
Po części oficjalnej, uczniowie pokazali swoje umiejętności artystyczne. Uroczystości towarzyszyły liczne piosenki zaśpiewane przez naszą młodzież.