IMG_20171013_103801

Tym, którzy prowadzą nas do źródeł wiedzy

W piątek, 13 października 2017r, w Szkole Podstawowej w Woli Droszewskiej odbyło się uroczyste spotkanie z okazji Dnia Edukacji Narodowej.Społeczność uczniowska zaprosiła wszystkich obecnych na artystyczną ucztę, zabarwioną dużą dawką humoru. Uczniowie odtworzyli – słowem, gestem, tańcem i piosenką – klimat szkolnego życia. Goście mieli okazję obejrzeć kilka scenek z życia szkoły. Młodzi artyści swoimi występami dostarczyli zebranym gościom wielu wrażeń wizualnych i muzycznych. W części oficjalnej uczniowie szkoły wyrazili swoim nauczycielom wdzięczność za codzienną pracę, troskę i poświęcenie, składając na ręce dyrektora szkoły kwiaty. Następnie życzenia złożyli przedstawiciele Rady Rodziców .Pan dyrektor uhonorował wyróżnionych nauczycieli Nagrodą Dyrektora Szkoły .

IMG_20171013_103801