radam

Światłość w ciemności świeci

Święta Bożego Narodzenia to czas spokoju, miłości i pojednania, na który wszyscy czekają z utęsknieniem. Są nierozerwalnie połączone z tradycją wystawiania jasełek. Ta piękna tradycja obecna jest i w naszej szkole. Dnia 21 grudnia uczniowie zaprezentowali przedstawienie jasełkowe, przygotowane pod kierunkiem pani Jadwigi Kulawinek. Tym miłym akcentem wprowadzili całą brać szkolną w okres najpiękniejszych, najbardziej rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia. W  muzycznych jasełkach pełnych śpiewu, gry na instrumentach , ruchu, dzieci przeniosły nas w świąteczny pełen wzruszeń nastrój. Artyści w strojach aniołów, owieczek, króli, pasterzy, Józefa, Maryi, woła, kozy, osiołka, baranka oraz świętego Franciszka prezentowali się jak prawdziwi aktorzy.W tym roku gościliśmy w naszej szkole Wójta Gminy Godziesze Wielkie oraz radnych naszej gminy.

radam