Taniec

„O tańcu nie da się pisać [...] taniec trzeba tańczyć”

Dnia 22 kwietnia uczniowie piątej klasy wzięli udział w XIII  Przeglądzie Formacji Tanecznych w Liskowie.
W widowiskowych układach zaprezentowało się 15 zespołów tanecznych. Najlepszych wyłoniło jury w składzie Agata Wierzejska-Cholewska z Wydziału Kultury i Sztuki, Sportu i Rekreacji Urzędu Miejskiego w Kaliszu, Tobiasz Uniejewski, tancerz towarzyski z wieloma sukcesami na arenie ogólnopolskiej i międzynarodowej oraz Błażej Ławecki, tancerz i choreograf Hip-Hop Centrum Tańca Wypych. Organizatorami imprezy było Starostwo Powiatowe w Kaliszu oraz Urząd Gminy w Liskowie.Nasi uczniowie zajęli II miejsce w kategorii disco dance i aerobik.Tancerzom gratulujemy sukcesu i życzymy wytrwałości na parkiecie.

Taniec