Dzien Matki 2017

„Nie ma jak u mamy”

Z okazji Dnia Matki uczniowie naszej szkoły zaprosili wszystkie mamy na wyjątkową akademię. Dzieci w tym szczególnym dniu przedstawiły przygotowane montaże słowno – muzyczne,wręczyły piękne róże w podzięce za trud wychowania oraz miłość, którą otrzymują. Program artystyczny był bardzo bogaty. Najmłodsze dzieci recytowały wiersze, wykonały układy taneczne.Starsi uczniowie odegrali humorystyczne scenki.Uczniowie klasy V wcielili się w role mitologicznych postaci,które przypomniały nam o sile matczynej miłości. Uczniowie stworzyli serdeczną, miłą i odświętną atmosferę. Wszystkie mamy były zachwycone występami swoich dzieci. Uśmiech na ich twarzach oraz gromkie brawa świadczyły o radości. Występujące dzieci wzbudziły wśród nich duże wzruszenie i emocje.Życzymy naszym drogim mamom dużo szczęścia, zdrowia oraz zadowolenia ze swych pociech.

Dzien Matki 2017