wigilia 010

Już słychać kolędy , już pachnie świętami….

21 grudnia 2018 roku magia Świąt Bożego Narodzenia zagościła w naszej szkole . A to wszystko za sprawą dźwięków kolęd, dobiegających z sal lekcyjnych, uśmiechom i serdecznym życzeniom składanym sobie nawzajem.W godzinach porannych uczniowie spotkali się na wigiliach klasowych wraz ze swoimi wychowawcami. Był to czas szczególny, który sprawia, że znikają bieżące troski, a na pierwszy plan wysuwa się potrzeba bycia razem. Ogłoszono wyniki szkolnego konkursu zorganizowanego przez Samorząd Uczniowski na najlepiej udekorowaną salę lekcyjną z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Samorządowi Uczniowskiemu i jego opiekunce pani Elżbiecie Szmaj  gratulujemy ciekawej inicjatywy, która dodatkowo podkreśliła radosną chwilę oczekiwania na najpiękniejsze w całym roku święta.

wigilia 010