DEN 2016

Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole

Dzień Edukacji Narodowej to doskonała okazja, aby podziękować nauczycielom za ich trud wychowywania i kształcenia. Jak co roku uczniowie naszej szkoły przygotowali uroczystą akademię, którą zadedykowali wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły.
Podczas uroczystości uczniowie pod kierunkiem Pani Agnieszki Rosiak i Pana Jacka Woszczka zaprezentowali bogaty program artystyczny – recytowali wiersze, śpiewali piosenki oraz przedstawiali wesołe scenki z życia szkoły.
Po zakończonej akademii uczniowie złożyli nauczycielom życzenia i podziękowania, wręczyli symboliczne upominki. Do życzeń dołączyli się również rodzice. Rada Rodziców podziękowała nauczycielom i pracownikom szkoły za trud włożony w wychowanie ich dzieci czego wyrazem były przepiękne kwiaty.
Pan Dyrektor wręczył nagrody za osiągnięcia w pracy dydaktyczno – wychowawczej wyróżnionym nauczycielom.
Wszystkim nauczycielom, wychowawcom i pracownikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w pracy opiekuńczej, wychowawczej i dydaktycznej.