cyrk 13

„Do zabawy potrzebny miły towarzysz i natchnienie, więc swoboda.”Janusz Korczak

„Nie to ważne w co się bawić, a jak i co się przy tym myśli i czuje. Można rozumnie bawić się lalką, a głupio i dziecinnie grać w szachy. Można ciekawie i z fantazją bawić się w straż, pociąg, polowanie, w Indian, a bezmyślnie czytać książki.” Janusz Korczak

16 listopada 2018r. zawitał do naszej szkoły cyrk HECA. Artyści z Ukrainy przygotowali dla widzów moc atrakcji. W programie oprócz żonglerki, magii i iluzji, akrobacji, ekwilibrystyki, znalazł się wesoły klaun. Dodatkową atrakcją była możliwość udziału uczniów w popisowych występach – dzieci kręciły hula–hop, „czarowały”,  jeździły na jednokołowym rowerze i trzymały węża. Do zabawy włączyły się także pan dyrektor. Śmiechu było co niemiara. Występ bardzo podobał się publiczności, gdyż zapewnił solidną dawkę humoru i rozrywki.

cyrk 13