Dzien Babci i Dziadka 2017

Babcia z dziadkiem dziś świętują

Święto Babci i Dziadka to jedna z uroczystości, która stała się tradycją Zespołu Szkół w Woli Droszewskiej, a organizowana jest przez najmłodszych uczniów wraz z wychowawczyniami. W tym roku ta miła uroczystość odbyła się 20 stycznia. W pięknie udekorowanej sali uczniowie przedstawili program artystyczny. Były deklamowane wierszyki, piosenki oraz tańce.  Podczas prezentowanego programu słowno – muzycznego nie obyło się bez braw, uśmiechów i ukradkiem ocieranych łez. Dzieci wręczyły babciom i dziadkom własnoręcznie wykonane bukieciki, wyrażając w ten sposób swoją miłość, wdzięczność i szacunek. Był to wspaniały dzień, pełen wzruszeń. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Zaproszeni goście opuszczali naszą szkołę ze wzruszeniem, dziękując za miło spędzone chwile.