Archiwum dnia: 7 czerwca 2017

Brzechwa
Dnia 25.05.2017 roku najmłodsi uczniowie naszej szkoły  wzięli udział  w Gminnym Konkursie Recytatorskim zorganizowanym przez Szkołę Podstawową im.Marii Konopnickiej w Godzieszach Wielkich.Uczennica klasy I Zofia Staszak recytowała wiersz Jana Brzechwy  ”Żuk” i zajęła I miejsce w kategorii klas I.Maja Dziwińska przedstawiła utwór Juliana Tuwima ” Ptasie  radio”, zajęła III miejsce […]

Gminny Konkurs Recytatorski

gmina kon
W dniu wczorajszym przedstawiciele Samorządu uczniowskiego naszej szkoły wzięli udział w Konkursie wiedzy  o Gminie Godziesze Wielkie, który odbył się w Szkole Podstawowej w Stobnie. Celem konkursu była popularyzacja wiedzy o Gminie Godziesze Wielkie w aspekcie historycznym, gospodarczym, społecznym, kulturalnym i sportowym.Nasi przedstawiciele otrzymali wyróżnienie.Serdecznie gratulujemy.

„Moja Mała Ojczyzna”