13.06.2014 I Międzygminny Festiwal Piosenki Ludowej

Na ludowo

Barwnie i radośnie było  w piątek – 13 czerwca – w godzieskim przedszkolu. Zjechali tu miłośnicy piosenki ludowej. Podczas I Międzygminnego Festiwalu Piosenki Ludowej niezwykle trudno było wyłonić zwycięzców. Kolorowe stroje ludowe, wianki i piękne piosenki śpiewane przez przedszkolaków i uczniów klas I-III wprowadziły słuchaczy w sielskie klimaty. I tym razem nasi przedstawiciele (Weronika Nawrocka, Kasia Kostera, Kinga  Kubacka , Patryk Goszczurny i Wiktor Jarosik  - uczniowie kl. II) wyśpiewali i wytańczyli I miejsce. Nie było łatwo, bowiem poziom był niezwykle wysoki. Gratulujemy zarówno dzieciom jak i ich opiekunce – p. Agacie Bijak, która włożyła wiele trudu w ich przygotowanie do konkursu.