zarz

Platforma edukacyjna

Szanowni Państwo!

Czas pandemii spowodował, że życie społeczne w dużej mierze przeniosło się do sieci: zdalna praca, lekcje on-line, brak możliwości spędzania aktywnie czasu wolnego. Dlatego przygotowaliśmy platformę edukacyjno-informacyjną Sierżanta Pyrka, która dedykowana jest uczniom, rodzicom, nauczycielom, pracownikom oświaty lub innych placówek współpracujących na co dzień z policją. Strona internetowa jest dostosowana do percepcji jego najmłodszych użytkowników i kierowana do dzieci w wieku od 5-10 lat. Zawiera elementy rozrywkowe, takie jak tematyczne quizy, gry, moduły do kreacji kartek okolicznościowych itp. Ma za zadanie edukować zarówno najmłodszych, jak i ich rodziców w zakresie bezpieczeństwa oraz potencjalnych zagrożeń.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony    www.pyrek.pl

kom. Monika Rataj
specjalista Zespołu Profilaktyki Społecznej